INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Flash Cleaner Machine to jedno z najnowocześniejszych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP,
katalizatorów i SCR. W procesie czyszczenia filtrom przywracane są parametry i właściwości porównywalne z cechami całkiem nowych filtrów.

__________________________________________

 

Aby filtr cząstek stałych mógł dobrze działać silnik musi być w dobrym stanie. Jakość użytkowania samochodów z zabrudzonym filtrem cząstek stałych czy katalizatorem diametralnie spada i może doprowadzić do całkowitego unieruchomienie pojazdu. Należy pamiętać, że filtr wraz z przebiegiem traci na skuteczności i
coraz gorzej się oczyszcza. P
onad to do atmosfery wydzielane są wyjątkowo rakotwórcze i bardzo szkodliwe spaliny.
Idealnym rozwiązaniem na tego typu kłopoty jest jego profesjonalna regeneracja.

 

Eco Clean DPF posiada jedno z najnowocześniejszych i zaawansowanych technologicznie urządzeń Flash Cleaner Machine. Jest to urządzenia opracowane przez włoskich inżynierów, posiadających wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w tematyce filtrów cząstek stałych oraz metod ich czyszczenia. Maszyna w procesie regeneracji wykorzystuje siłę wody w połączeniu z biodegradowalnym opatentowanym preparatem. Dzięki temu filtrom w 98% przywracane są parametry i właściwości nowych filtrów.

 

Metoda jest nowoczesna i niezwykle skuteczna. Zapewnia całkowite usunięcie osadów PM10 oraz osadów z oleju i ceru. Zachowane zostają metale szlachetne oraz integralność filtra. Technologia ta skutecznie eliminuje wszystkie problemy związane z zabrudzonym filtrem cząstek stałych czy z katalizatorem oraz dyskredytuje inne metody czyszczenia takie jak: wypalanie, ultradźwięki czy używanie szkodliwej chemii. Przeprowadzona w naszej firmie regeneracja jest idealnym rozwiązaniem, które oszczędza czas, zachowuje wysoką jakość filtra niezbędną do prawidłowej pracy podzespołów i jest rozwiązaniem klasy premium.